Adobe Premiere Pro z aktualizacją

Aktualizacja programu Adobe Premiere Pro z czerwca 2022 r. wprowadza ulepszenia przepływu pracy i grafiki proxy zarówno w aplikacjach na komputery Mac, jak i PC.

Adobe Premiere Pro wprowadza nowe funkcje

Wydana we wtorek aktualizacja programu Adobe Premiere Pro jest wieloplatformowa i łączy nowe funkcje z ulepszeniami istniejących. Odznaki proxy pomagają odróżnić pliki multimedialne źródła i proxy, a także opcję wypalania znaków wodnych, dzięki czemu typ materiału filmowego jest natychmiast rozpoznawany przez załogę. Do aplikacji dodano nowe “gradienty, obrysy i cienie” do grafiki tekstowej. Znajdują się one w zestawie narzędzi Essential Graphics.

Aktualizacje obszaru roboczego Essentials zawierają teraz przełączniki opcji panelu sterowania, takich jak kolor, efekty i ustawienia grafiki. Ulepszone funkcje treści społecznościowych zoptymalizują filmy stworzone pod kątem orientacji pionowej.

Dostępne są nowe efekty akcelerowane przez GPU, ulepszone kodowanie H.264 i HEVC dla komputerów Apple Silicon Mac oraz obsługa kamery RED V-RAPTOR.

Aktualizacja aplikacji Premiere Pro jest już dostępna. Indywidualne plany zaczynają się od 20,99 USD miesięcznie w Adobe.com lub możesz uzyskać dostęp do Premiere Pro za pośrednictwem planu Wszystkie aplikacje.

macpretorians

Źródło: appleinsider

Leave a Reply