BetterDisplay z nowymi funkcjami

BetterDummy nazywa się teraz BetterDisplay i przynosi nową wersję aplikacji z nowymi funkcjami. Narzędzie Mac BetterDummy jest skierowane do użytkowników, którzy również obsługują MacBooka na zewnętrznych wyświetlaczach. Wraz z aktualizacją do wersji 1.2.6 wprowadzono nie tylko kilka nowych funkcji, ale także zmianę nazwy. BetterDummy nazywa się teraz BetterDisplay.

BetterDisplay 1.2.6

BetterDisplay to małe narzędzie paska menu Mac, za pomocą którego można wprowadzać różne ustawienia dla zewnętrznego wyświetlacza. Dostępnych jest tu również więcej opcji i rozdzielczości, których Apple nie oferuje. BetterDisplay oszukuje macOS, ponieważ tworzy wirtualny ekran, który jest następnie odzwierciedlany na zewnętrznym wyświetlaczu. Dostępnych jest więc więcej opcji, w tym sygnały HiDPI, a nawet niestandardowe rozdzielczości HiDPI.

W wersji 1.2.6 możesz teraz również dostosować jasność wyświetlacza Pro Display XDR, a także Apple Studio Display. Jeśli masz w użyciu komputer Apple Silicon Mac, możesz teraz używać płynnie skalowanych ekranów HiDPI – bez atrapy (dublowanie wirtualnego ekranu).

BetterDisplay można pobrać za darmo z GitHub ale niektóre funkcje wymagają licencji Pro, która kosztuje jednorazowo 15 USD.

macpretorians

Źródło: appgefahren

Leave a Reply