Apple TV+ podpisuje kontrakt na nowy film

Apple TV+ zamówiło nowy thriller, z Peterem Capaldim i Cushem Jumbo w roli głównej. Tytuł filmu to “Criminal Record” a jego akcja rozgrywa się we współczesnym Londynie.

Apple TV+ przedstawi „Criminal Record”

Były gwiazdor “Doctor Who” Peter Capaldi dołączy do byłego spin-offu “Doctor Who” “Torchwood” Cusha Jumbo w nowym dramacie scenarzysty i producenta Paula Rutmana.

“Serial dotyka kwestii rasy, porażki instytucjonalnej i dążenia do znalezienia wspólnej płaszczyzny w spolaryzowanej Wielkiej Brytanii”. Capaldi, znany również z “The Thick of It” i “The Personal History of David Copperfield”, występuje jako DCI Daniel Hegarty. Jumbo, najbardziej znany z “The Good Wife” i “The Good Fight”, to DS June Lenker.

Opisany jako “potężny, oparty na postaciach thriller osadzony w sercu współczesnego Londynu”, ośmioczęściowa seria jest obecnie w produkcji. Stworzony przez Rutmana, wcześniej najbardziej znanego z pisania serialu kryminalnego “Vera”, serial jest tworzony przez Tod Productions i STV Studios.

“Criminal Record” kontynuuje rosnącą serię thrillerów Apple TV+, w tym ostatnio docenione przez krytyków “Slow Horses” i “Severance”. Oba seriale otrzymają kontynuacje w drugim sezonie.

macpretorians

Źródło: appleinsider

Leave a Reply