Apple TV+ podpisuje kontrakt na nowy film

Apple TV+ zamówiło nowy thriller, z Peterem Capaldim i Cushem Jumbo w roli głównej. Tytuł filmu to „Criminal Record” a jego akcja rozgrywa się we współczesnym Londynie.

Apple TV+ przedstawi „Criminal Record”

Były gwiazdor „Doctor Who” Peter Capaldi dołączy do byłego spin-offu „Doctor Who” „Torchwood” Cusha Jumbo w nowym dramacie scenarzysty i producenta Paula Rutmana.

„Serial dotyka kwestii rasy, porażki instytucjonalnej i dążenia do znalezienia wspólnej płaszczyzny w spolaryzowanej Wielkiej Brytanii”. Capaldi, znany również z „The Thick of It” i „The Personal History of David Copperfield”, występuje jako DCI Daniel Hegarty. Jumbo, najbardziej znany z „The Good Wife” i „The Good Fight”, to DS June Lenker.

Opisany jako „potężny, oparty na postaciach thriller osadzony w sercu współczesnego Londynu”, ośmioczęściowa seria jest obecnie w produkcji. Stworzony przez Rutmana, wcześniej najbardziej znanego z pisania serialu kryminalnego „Vera”, serial jest tworzony przez Tod Productions i STV Studios.

„Criminal Record” kontynuuje rosnącą serię thrillerów Apple TV+, w tym ostatnio docenione przez krytyków „Slow Horses” i „Severance”. Oba seriale otrzymają kontynuacje w drugim sezonie.

macpretorians

Źródło: appleinsider

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: