Trend Micro Antivirus dla Mac z 25% zniżki

W porównaniu z urządzeniami z systemem Windows komputery Mac cierpią mniej z powodu ataków złośliwego oprogramowania, ale lepiej być bezpiecznym niż żałować. Aplikacja Trend Micro Antivirus for Mac, która blokuje zagrożenia internetowe, zatrzymuje złośliwe oprogramowanie i pomaga chronić Twoją prywatność, unikając oszustw i oszustw internetowych, oferuje 25% zniżki przy subskrypcji na rok.

Mac a wirusy i inne zagrożenia

W zeszłym roku, podczas procesu Epic vs. Apple, Craig Federighi, jeden z najważniejszych wiceprezesów firmy, powiedział, że Mac ma “poziom złośliwego oprogramowania, który uważamy za niedopuszczalny”. Mając to na uwadze, trend Micro może pomóc w blokowaniu wirusów, programów szpiegujących i innego złośliwego oprogramowania, dzięki czemu można bezpiecznie cieszyć się cyfrowym życiem. Aplikacja Antivirus for Mac chroni również przed najnowszymi rodzajami ataków, w tym oprogramowaniem ransomware, które może szyfrować dane, dopóki nie spłacisz przestępców.
Najlepsze w aplikacji Trend Micro Antivirus dla komputerów Mac jest to, że oferuje intuicyjne ustawienia i przejrzyste, łatwe do zrozumienia raporty o stanie. Na przykład, gdy przeglądasz Internet, dowiesz się, które strony internetowe mogą być niebezpieczne do kliknięcia, a które nie. Tak samo dzieje się w przypadku linków na Facebooku, wiadomości phishingowych i innych. Podczas pobierania plików z Internetu lub poczty e-mail automatycznie identyfikuje możliwe wirusy i usuwa je dla Twojego bezpieczeństwa. Trend Micro oferuje również funkcję Osłony folderów, która chroni pliki przed oprogramowaniem ransomware, oferując zaszyfrowane zabezpieczenia i informując, czy ktoś próbuje uzyskać dostęp do tego folderu.
Dzięki planowi Maksymalne bezpieczeństwo możesz chronić maksymalnie pięć urządzeń. Oprócz wszystkich dostępnych funkcji naprawia i optymalizuje systemy, chroni hasła i zarządza nimi, zabezpiecza urządzenia mobilne, zapewnia dzieciom bezpieczeństwo w Internecie, a nawet zabezpiecza prywatność w mediach społecznościowych. Plan antywirusowy dla komputerów Mac, który oferuje ochronę jednego komputera Mac, wynosi zwykle 39,95 USD rocznie, ale Trend Micro oferuje 25% zniżki, bez konieczności stosowania kodu. Dzięki temu możesz chronić komputer Mac przed wirusami, złośliwym oprogramowaniem i nie tylko za $ 29.95 / rok. Ofertę tę można znaleźć na stronie internetowej Trend Micro.

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Leave a Reply