CozyLife proponuje adaptery HomeKit w bardzo dobrej cenie

Jeśli zaczynasz od zera z HomeKit, rozpoczęcie pracy może wydawać się kosztowne. Jednak jest możliwość kupienia tańszych akcesoriów. CozyLife proponuje przełączane gniazdko kompatybilne z HomeKit, które kosztuje mniej niż 20 USD za dwupak i jest to idealny sposób na rozpoczęcie pracy z HomeKit.
HomeKit Weekly to seria skupiająca się na akcesoriach inteligentnego domu, wskazówkach i wskazówkach dotyczących automatyzacji oraz wszystkim, co ma związek z inteligentnym domem Apple.

Zestaw CozyLife 2 Pack HomeKit

Adapter CozyLife HomeKit Outlet od razu przyciąga punktem cenowym. Jest to mniej niż 20 USD i obejmuje dwa punkty sprzedaży. Dla kogoś, kto dopiero zaczyna z HomeKit, może to stać się rekomendacją dla taniego sposobu na rozpoczęcie przygody z HomeKit. Jeśli połączysz to w parę z głośnikiem HomePod mini lub urządzeniem Apple TV działającym jako Home Hub, masz szybko uruchomioną podstawową konfigurację.
W przypadku adaptera gniazdka przełączanego jedyne, co musisz zrobić, to podłączyć go, zeskanować kod QR w aplikacji Dom i przekonwertować gniazdko na inteligentne. Stamtąd możesz podłączyć ekspres do kawy, lampę lub cokolwiek innego w swoim domu, co chcesz umieścić w HomeKit.

Link do produktu

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Leave a Reply