iA Writer z aktualizacją

iA Writer to prosty i łatwy w użyciu edytor tekstu, za pomocą którego można redagować każdego rodzaju informacje. iA Writer jest dostępny nie tylko dla komputerów Mac, ale także dla iPhone’a i iPada. Teraz otrzymuje aktualizację.

iA Writer 6

Jeśli chcesz tworzyć wszystkie dokumenty tekstowe i zarządzać nimi za pomocą jednej aplikacji, aktualizacja może Ci się spodobać. iA Writer 6 przynosi najważniejszą aktualizację od czasu premiery produktu 12 lat temu z funkcją Markdown. Ta czysta, prosta i wolna od zakłóceń aplikacja do pisania zawiera teraz zupełnie nową funkcję wikilinków, ułatwiającą łączenie, przeglądanie i ponowne odkrywanie pisania. Ideą iA Writer 6 jest zapewnienie użytkownikom własnej Wikipedii ze wszystkimi rzeczami, których się uczą, myślą, wiedzą i na które się natrafiają . Dzięki nowej wersji masz możliwość wstawiania linków do innych dokumentów w dokumentach. Aby to zrobić, wystarczy otworzyć podwójny nawias kwadratowy i wybrać spośród odpowiednich dokumentów po wpisaniu pierwszej litery. Ponadto iA Writer 6 zawiera historię nawigacji, która śledzi ostatnio otwierane pliki za pomocą wikilinków, biblioteki lub szybkiego wyszukiwania. Dzięki ulepszeniom hashtagów można je teraz dodawać w dowolnym miejscu w tekście, zapewniając jednocześnie spójną stylizację hashtagów i innych linków.

Ponadto istnieje wiele ulepszeń w iA-Writer z następujących obszarów:

  • automatyczne klikalne linki internetowe;
  • ulepszanie bloków treści;
  • metadane;
  • ulepszenia edytora;
iWriter 6

W rzeczywistości wygląd i działanie iA Writer jest całkowicie nowy dzięki zupełnie nowym kolorom podświetlenia i konfigurowalnemu wyglądowi ukończonego zadania w ustawieniach edytora.

iA Writer jest dostępny w App Store w cenie 239,99 zł. Niektórzy bardzo sobie cenią to, że program ten nie został wciągnięty przez system subskrypcyjny. Płacąc taką kwotę mamy ten program na zawsze dla siebie bez dalszych opłat.

macpretorians

Źródło: appgefahren, 9To5Mac

2 myśli na temat “iA Writer z aktualizacją

Leave a Reply