Fantastical z aktualizacją

Fantastical to potężna aplikacja kalendarza od Flexibits, która sprawdziła się i jest uznawana przez wielu za najlepszy kalendarz na rynku. Ostatnio otrzymała nową aktualizację.

Fantastical -„planowanie” a „czas przerwy”

Fantastical otrzymał zupełnie nową funkcję „Fantastical Scheduling”. Ta funkcja pozwala użytkownikom łatwo zarządzać harmonogramami spotkań za pomocą takich elementów, jak “Otwarcia” i “Propozycje”. Elementy te zostały wprowadzone już na początku roku, jednak teraz zostają one poszerzone. Nowa aktualizacja Fantastical z tego tygodnia rozszerza tę funkcję planowania o głębszą integrację aplikacji do wideokonferencji, obsługę “Czasu przerwy” i wiele innych.

Jedną z najbardziej znaczących nowych funkcji w dzisiejszej aktualizacji Fantastical Scheduling jest obsługa nowej funkcji “Break Time”. Domyślnie „planowanie” umożliwia innym automatyczne żądanie terminów, niezależnie od tego, kiedy zakończyło się ostatnie spotkanie. Funkcja Break Time rozwiązuje ten problem, umożliwiając ustawienie określonej ilości czasu między spotkaniami.

Aktualizacja ta zapewnia również lepszą integrację z aplikacjami do wideokonferencji do funkcji “Otwarcia” Fantastical Scheduling. Oznacza to, że możesz teraz tworzyć szablony spotkań z ofertami pracy, które automatycznie dodają połączenia konferencyjne do przedziałów czasowych, o które ludzie Cię proszą” – wyjaśnia Flexibits.

Wreszcie, Fantastical Scheduling dodaje również nowy widok “Otwarcia”, który ułatwia sprawdzenie, które przedziały czasowe są dostępne.

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Leave a Reply