Feedibus – ciekawy Reeder RSS

Ostatnio informowaliśmy o aktualizacji do wersji 2.0 czytnika RSS Feedibus , z którym programista Nicolas Neubauer przeniósł aplikację, pierwotnie wydaną na iPhone’a, na iPada. W wersji 2.0 wprowadzono również mechanizm synchronizacji za pośrednictwem iCloud, który zapewnia, że wszystkie kanały na wszystkich urządzeniach pozostają aktualne.

W ostatnich aktualizacjach 2.1, która została wydana w zeszłym miesiącu, wprowadzono więcej opcji dostosowywania widoku czytania zgodnie z własnymi życzeniami. Ponadto istnieje teraz import i eksport, dzięki czemu kanały z innych usług, takich jak Feedly, które obsługują format OPML, można wstawiać za jednym zamachem.

Feedibus – ostatnia aktualizacja

W swojej najnowszej aktualizacji Nicolas Neubauer dodał teraz powiadomienia. Użytkownicy mogą definiować dowolne frazy, czyli słowa kluczowe takie jak “WWDC”, a po opublikowaniu artykułu automatycznie otrzymywać powiadomienia, których tytuł lub podsumowanie pasuje, dzięki czemu można być na bieżąco nawet bez aktywnego otwierania aplikacji.

Neubauer nadal przywiązuje dużą wagę do ochrony prywatności. Pełna analiza jest zatem przeprowadzana bezpośrednio na iPhonie. Jednak nowa funkcja ma niewielką wadę: powiadomienia mogą być wysyłane tylko wtedy, gdy Feedibus jest aktywny w tle. Dzieje się to automatycznie, ale jest kontrolowane przez system operacyjny, na przykład w celu oszczędzania baterii.

Feedibus

Feedibus można pobrać na iPhone’y i iPady w cenie 23,99 zł i wymaga co najmniej iOS lub iPadOS 15.0 lub nowszego, a także około 19 MB wolnego miejsca. Aktualizacja do wersji 2.2 jest teraz dostępna dla wszystkich użytkowników bezpłatnie do pobrania w App Store.

macpretorians

Źródło: appgefahren

Leave a Reply