Setapp przedstawia nowy program

W usłudze Setapp dostajemy kolejny nowy program. Setapp jest znany z bardzo dobrych programów, które są proponowane w abonamencie miesięcznym. Ja od lat korzystam i jest naprawdę bardzo zadowolony.

Setapp przedstawia Speed Cut

Twórz modne wizualizacje dla swoich kampanii marketingowych, produktów lub kreatywnych przedsięwzięć za pomocą tego poręcznego narzędzia. SpeedCut to pomocnik paska menu, który wycina obiekty i portrety z ich ruchliwego tła. Po prostu wybierz element, który chcesz wyciąć i wklej go do swojego projektu.

Łatwe, eleganckie wycięcia

Nie chcesz zawracać sobie głowy ciężkimi edytorami zdjęć dla jednego prostego wycięcia? Usuń swoje elementy z tła, po prostu wybierając obszar za pomocą narzędzia SpeedCut select i wklejając go do projektu.

Dostępne na pasku menu

Uzyskaj dostęp do SpeedCut z paska menu i natychmiast wyodrębnij wycięcia ze zdjęć. Twórz wizualizacje podobne do kolaży w dowolnym celu za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Modne reklamy, posty w mediach społecznościowych, strony internetowe i wiele innych są o wiele łatwiejsze dzięki SpeedCut.

Wysokiej jakości separacja tła

Aby zapewnić najwyższą jakość separacji tła, wybierz tryb obiektu lub tryb portretowy w SpeedCut, aby dokonać wyboru. Nie musisz ręcznie wybierać części swoich zdjęć za pomocą niezgrabnego oprogramowania do edycji zdjęć, algorytmy robią to za Ciebie!

Łatwy przepływ pracy

SpeedCut został zaprojektowany, aby ułatwić Ci życie. Przeciągnij i upuść wycięcia, importuj obrazy z iPhone’a, używaj niestandardowych skrótów w aplikacji dla maksymalnej wygody.

Szyfrowanie zdjęć

Zachowaj swoje pomysły naprawdę swoje dzięki szyfrowaniu SpeedCut, które wykorzystuje układ zabezpieczający T2 komputera Mac.

macpretorians

Jedna myśl na temat “Setapp przedstawia nowy program

Dodaj własny

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: