“Tap to Pay” wchodzi na rynek

Square ogłosiło, że wprowadzi obsługę Tap to Pay na iPhone’a do istniejącej aplikacji do punktu sprzedaży, umożliwiając użytkownikom otrzymywanie płatności zbliżeniowych bez dodatkowego sprzętu.

Square wprowadzi Tap to Pay do końca tego roku

Funkcja, o której pisałem wcześniej, zasadniczo pozwala użytkownikom zamienić iPhone’a w terminal płatności zbliżeniowych. Teraz Square twierdzi, że wprowadza obsługę tej funkcji do swojej aplikacji na iOS.

Korzystając tylko z aplikacji Square POS i iPhone’a, sprzedawcy będą mogli bezproblemowo i bezpiecznie przyjmować płatności zbliżeniowe za pomocą Tap to Pay na iPhonie” – powiedział Square.

Firma płatnicza dodała, że funkcja będzie opierać się na istniejących możliwościach Square, w tym programach marketingowych i lojalnościowych, zarządzaniu zapasami produktów i narzędziach bankowości biznesowej.

Square twierdzi, że nowa funkcja zostanie uruchomiona w dalszej części 2022 roku, ale od wtorku debiutuje program wczesnego dostępu dla wybranych sprzedawców.

Podczas premiery Apple powiedział, że Stripe będzie wczesnym partnerem przyjmującym Tap to Pay na iPhonie, gdy zostanie szeroko wprowadzony. Square jest dominującym graczem na rynku przetwarzania płatności osobistych, podczas gdy Stripe jest bardziej skoncentrowany na handlu elektronicznym i płatnościach online. Teraz, gdy Square ogłosił również wsparcie, znaczna część rynku systemów płatności biznesowych będzie miała tę funkcję.

macpretorians

Źródło: appleinsider

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: