Apple gościło programistów na pre-WWDC Open House w Apple Park

Apple zorganizował spotkanie programistów na dzień przed rozpoczęciem WWDC, a goście w kampusie Apple Park oprowadzali po nowym Centrum Deweloperów.

”Apple Store dla programistów”

W niedzielę Apple zorganizował otwarty dom dla Centrum Deweloperów znajdującego się w Apple Park, w którym uczestnicy przeszli przez wycieczkę po pierwszym piętrze centrum. W serii zdjęć i filmów udostępnionych na Twitterze przez autora i programistę Paula Hudsona odwiedzający mogli zwiedzić wybrane pokoje w centrum.

Jako typowy dla Apple, był zabawny moment w projektowaniu pokoi i samej wycieczki, gdy zostały ukryte liczne elementy do odkrycia przez odwiedzających. Nazwy pokoi w budynku zostały zaczerpnięte z wydań macOS, w tym Panther, Tiger, Leopard i El Capitan. Same pokoje są opisane przez Hudsona jako “Apple Store tylko dla programistów”, pełne technologii i dużych ekranów. Podobnie jak sąsiedni główny budynek kampusu Apple Park, szkło wyściełało zewnętrzną część Centrum Programistów, które było obsługiwane przez pracowników Apple. Goście zostali również zabrani do teatru Big Sur, który zostanie wykorzystany do przyszłych prezentacji.

Tim Cook w swoim twicie również bardzo chwalił sobie spotkanie z młodymi programistami.

macpretorians

Źródło: appleinsider

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: