Wyszukiwarka od Apple?

Plotka, że Apple wprowadzi wyszukiwarkę internetową, wciąż się pojawia. Teraz mówi się, że powinno to nastąpić w styczniu 2023 r.

Wyszukiwarka z Siri?

Apple od dawna ma dojrzałą technologię wyszukiwarek. W przypadku Siri, Findera i Spotlight w całym świecie Apple używane są różne techniki wyszukiwania opartego na użytkownikach. Microsoft ma swoją wyszukiwarkę Bing, dlaczego więc Apple nie miałoby mieć swojej wyszukiwarki? Przecież udowodnili już swoimi Apple Maps, że potrafią wejść w rynek opanowany przez inną firmę.

Teraz Robert Scoble informuje, że Apple zaprezentuje nową, zorientowaną na użytkownika wyszukiwarkę internetową podobną do wyszukiwarki Google – ale dopiero w styczniu 2023 r.

Scoble niestety nie wdaje się w szczegóły w swojej wiadomości na Twitterze, ale wyjaśnił magazynowi internetowemu TechRadar Pro, że opiera swoje twierdzenie częściowo na rozmowach ze swoimi źródłami, a częściowo na spostrzeżeniach, które wyciągnął z innych wydarzeń.

Ponieważ Apple ma już technologię wyszukiwarek, która napędza Siri i Spotlight, nie byłoby wielkim kłopotem przekształcenie ich w ogólną usługę wyszukiwania w stylu Google.

Czy kiedyś zobaczymy wyszukiwarkę firmy Apple?

macpretorians

Źródło: MacLife

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: