Mac mini z procesorem M2 i w wersji „Tower”

Autoryzowany sprzedawca Apple mógł „sprzedać informację” na temat wprowadzenia dwóch modeli Mac mini na WWDC 2022, w tym wersji wyposażonej w M2 i “Mac mini tower”.

Plotki na temat Mac mini

W okresie poprzedzającym poniedziałkowe przemówienie WWDC plotki sięgają zenitu, ponieważ obserwatorzy spekulują na temat nadchodzących nowości Apple. W przypadku jednego sprzedawcy wydaje się, że mogą pojawić się dwa elementy sprzętu Mac.

Listy produktów dla dwóch komputerów Mac mini pojawiły się na stronie internetowej B&H Photo w niedzielę, dzień przed emisją keynote. Aukcje są puste, składają się z tytułu, bez obrazów i tekstu mówiącego, że jest to “nowy przedmiot – wkrótce”.

Pierwszym i najbardziej logicznym z nich jest “Apple Mac mini 8/256 M2”. Jeśli to prawda, byłby to w rzeczywistości Mac mini mieszczący M2 SoC.

Druga aukcja dotyczy “Apple Mac mini tower 8/256 M1P”. Na podstawie tytułu wydaje się, że byłoby to dla kompaktowego komputera Mac, w którym mieści się M1 Pro, choć jak różniłoby się to od M1 Max i M1 Ultra-wyposażonego Mac Studio to inna sprawa.

Istnieje szansa, że może to odnosić się do wersji Apple Silicon Komputera Mac Pro, którą Apple potwierdziło, że jest w drodze w jakiejś formie. Jednak nazywanie go “wieżą” Maca mini wydaje się być nietypowym posunięciem ze strony sprzedawcy, jeśli tak jest.

Chociaż istnienie list produktów jest zachęcające, prawdopodobnie są one tylko przygotowaniem sprzedawcy detalicznego do ewentualnego wprowadzenia nowego sprzętu do sprzedaży. Nie ma gwarancji, że aukcje dotyczą prawdziwych produktów, które Apple wprowadzi na rynek. Autoryzowani sprzedawcy Apple nigdy wcześniej nie otrzymali informacji na temat produktów, które wkrótce zadebiutują.

macpretorians

Źródło: appleinsider

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: