System klasyfikacji Apple Maps dostępny w Niemczech

Podczas gdy Apple ostatnio ulepsza Apple Maps w Niemczech, nowa aktualizacja pozwala teraz użytkownikom nieco bardziej dostosować swoje wrażenia. Teraz własny system oceny Apple Maps jest dostępny dla użytkowników w Niemczech. Dodatkowo gigant technologiczny poprawił wyświetlacz aplikacji i wydał bardziej szczegółowe widoki ulic.

System klasyfikacji w Apple Maps

System klasyfikacji Apple jest teraz zintegrowany z Mapami, aby wyświetlać szczegółowe informacje o restauracjach, muzeach i nie tylko. Dzięki tej aktualizacji użytkownicy mogą przyznać ocenę kciuka w górę lub kciuka w dół i przesłać własne zdjęcia z ich doświadczenia w określonych lokalizacjach. Pomaga to potencjalnym odwiedzającym te lokalizacje lepiej zrozumieć, czy warto poświęcić im czas.

System klasyfikacji w Apple Maps jest dostępny w USA i Kanadzie od zeszłego roku. Nadal istnieje poprzedni zewnętrzny system oceny w aplikacji, z którego użytkownicy mogą również korzystać. Ponadto Apple Maps integruje się z aplikacjami do planowania podróży i oceniania, takimi jak Tripadvisor, Yelp i Foursquare.

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: