MenubarX – mały program o dużych możliwościach

O abonamentowej usłudze Setapp powiedziano już wiele. Ja sam pisałem o niej wielokrotnie. Usługa ma zarówno swoich zwolenników jak i przeciwników. W tej chwili nie chcę przekonywać do tej usługi. Chcę powiedzieć o programie MenubarX, który wydał mi się bardzo ciekawy, ze względu na to co i jak robi. Program ten przed dwoma dniami pojawił się jako nowość w Setapp.

MenubarX – przeglądarka w pasku menu

Odkryj nowy sposób przeglądania Internetu za pomocą tej przeglądarki paska menu. Szybko uzyskuj dostęp do stron internetowych z paska menu i wyświetlaj ikony kart dla otwartych stron bezpośrednio na pasku menu. Utwórz dowolną liczbę kart, przypnij poszczególne okna, dostosuj rozmiar okna, strony zakładek i nie tylko za pomocą MenubarX.

Łatwe przeglądanie

Po prostu otwórz żądane strony z paska menu i ciesz się natychmiastowym dostępem do treści – czytaj, oglądaj, graj, słuchaj. MenubarX nie ma ograniczeń co do liczby stron, które można otworzyć lub dodać do zakładek. Ustaw niestandardowe ikony strony głównej i witryny dla najczęściej odwiedzanych stron.

Lekki jak piórko

Masz dość przeglądarek komputerowych zużywających zbyt dużo pamięci na komputerze Mac? MenubarX jest lekki jak piórko i zapewnia imponującą wydajność przy użyciu bardzo małej ilości pamięci.

Łatwo konfigurowalny

MenubarX stawia Twoje doświadczenie na pierwszym miejscu. Dostosuj rozmiar okna, użyj skrótów do szybkich akcji, przypnij lub odłącz okna. Ta przeglądarka paska menu oferuje również symulator urządzenia, szybkie wyszukiwanie i natywny tryb aplikacji. Możesz także ustawić aplikację w trybie ciemnym, aby usunąć jasne światło z ekranu w ciemności.

Automatyczne odświeżanie

Bądź na bieżąco ze wszystkimi ulubionymi wiadomościami i aktualizacjami dzięki automatycznej aktualizacji MenubarX. Twoje otwarte strony zostaną zaktualizowane w tle – po prostu kliknij ikonę strony na pasku menu, gdy chcesz wyświetlić swoją stronę internetową i natychmiast uzyskać najnowszą wersję strony.

Czy to nie wygląda ciekawie? Nie znalazłem żadnego filmiku na YouTube, więc zdecydowałem się nagrać ekran z Setapp, ponieważ uważam tą aplikację za naprawdę ciekawą. Musiałem obciąć film i …. zrobiłem to dzięki programowi, który zainstalowałem dzisiaj za darmo. Dzięki MacX Video Converter Pro, o którym pisałem dzisiaj tutaj. Skorzystajcie z tej promocji bo naprawdę warto. A wracając do temu, poniżej zobaczycie jak pracuje MenubarX.

macpretorians

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: