MacX Video Converter Pro za darmo

Dzisiaj ogromna okazja dla wszystkich. Program MacX Video Converter Pro można otrzymać całkowicie za darmo. Wystarczy wpisać swój adres e-mail, a otrzymasz licencję na wersję 6.7.0. Ta wersja nie kwalifikuje się do aktualizacji, ale może być używana w pełnej funkcjonalności. Dożywotnia licencja z pomocą techniczną i aktualizacjami jest obecnie dostępna za 35,64 euro.

MacX Video Converter Pro

MacX Video Converter Pro to poręczny program, który pozwala konwertować filmy w mgnieniu oka. Ponieważ nie zawsze potrzebujesz dużych filmów 4K. Dzięki MacX Video Converter Pro możesz transkodować prawie każdy plik wideo. Obsługiwanych jest ponad 420 formatów wideo i kodów audio 370, w tym M2TS, AVCHD, MKV, MP4, AVI, WMV, H.264, H.265, MOV, FLV, 3GP i inne. Program konwertuje filmy bardzo szybko, oczywiście czas pracy jest zawsze zależny od rozmiaru pliku.

Ponadto klipy wideo można edytować, przycinać, przycinać lub scalać. W ten sposób niechciane obszary można szybko usunąć, dodając znaki wodne, napisy lub muzykę w tle. Również praktyczne: dzięki zintegrowanemu programowi do pobierania YouTube na Komputerze Mac możesz w mgnieniu oka zapisywać filmy z ponad 300 stron internetowych, takich jak YouTube, Vimeo i Co. na dysku twardym. Ponadto aplikacja oferuje możliwość nagrywania zawartości ekranu.

Obsługa jest bardzo prosta, a odpowiednie opcje oczywiste. Jeśli chcesz uzyskać program za darmo, kliknij teraz na tę stronę.

macpretorians

Źródło: appgefahren

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: