Apple TV+ przedstawia pierwszy zwiastun serialu „Kasa”

Przed premierą 24 czerwca Apple TV+ opublikowało przedłużony zwiastun „Kasa”, w którym Maya Rudolph wciela się w miliarderkę z wymarzonym życiem, dopóki nie zostanie oszukana.

„W serialu miliarderka Molly Novak (Rudolph) ma wymarzone życie, wraz z prywatnymi odrzutowcami, rozległą rezydencją i gigayachtem – wszystkim, czego pragnie jej serce” – opisuje Apple. „Ale kiedy jej 20-letni mąż zdradza ją, stając się paliwem dla tabloidów”. „Bohaterka sięga dna, kiedy dowiaduje się, ku swojemu zaskoczeniu, że ma fundację charytatywną prowadzoną przez Sofię Salinas (Rodriguez), która błaga Molly, aby przestała generować złą prasę”.

„Kasa” to dziesięcioodcinkowa komedia stworzona i napisana przez producentów wykonawczych Alana Yanga i Matta Hubbarda, wcześniej najbardziej znanych z „Master of None” i „30 Rock”. Obsada jest znana i ciekawa. Obok Mayi Rudolph w serialu występują Adam Scott z „Severance”, a także Michaela Jae Rodriguez, Ron Funches, Nat Faxon i Joel Kim Booster.

Pierwsze trzy odcinki będą emitowane od 24 czerwca 2022 roku, a pozostałe siedem części zadebiutuje co tydzień w piątki.

macpretorians

Źródło: appleinsider

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: