Twitter testuje nowe kanały dla społeczności

Twitter ogłasza, że testuje dwa sposoby, w jaki jego użytkownicy mogą angażować się w społeczność, przełączając się między osiami czasu „Dla Ciebie” i „Najnowsze” w każdej grupie, do której należą. Ten mały test jest wprowadzany dla niektórych użytkowników iPhone’a, Androida i aplikacji internetowej.

Twitter: nowa funkcja ma pomóc znaleźć osoby z takimi samymi zainteresowaniami

Według Twittera, jego funkcja społecznościowa ma na celu pomóc ludziom znaleźć inne osoby, które mają podobne zainteresowania i zapewnić „wygodną przestrzeń do uczestniczenia w rozmowach, które są dla nich najbardziej istotne”.

Niezależnie od tego, czy ktoś jest fanem Harry’ego Stylesa, miłośnikiem jedzenia czy miłośnikiem Xbox, wiemy, że może być trudno nadążyć za rozmowami w społeczności, zwłaszcza tymi, które mają dużą aktywność. Dzięki temu nowemu testowi ułatwiamy użytkownikom personalizowanie osi czasu społeczności i nadążanie za rozmowami, na których najbardziej im zależy.

Od teraz ustawienie wybrane przez każdą osobę stanie się nowym ustawieniem domyślnym za każdym razem, gdy odwiedzi tę społeczność na Twitterze. Ustawienie można zmienić w dowolnym momencie, a każda społeczność ma swoją własną.

Twitter oferuje już to samo doświadczenie na swoim głównym kanale. Dzięki tej zmianie w społeczności firma chce dać ludziom możliwość bycia na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami i oglądania najbardziej trafnych i angażujących rozmów w swoich grupach.

Ci, którzy biorą udział w tym teście, zobaczą, że te osie czasu można zmienić w prawym górnym rogu każdej społeczności, tak jak na osi czasu na stronie głównej Twittera.

Odkąd firma wprowadziła społeczność Twittera, wprowadziła już do niej kilka nowych funkcji, takich jak możliwość administrowania przypinaniem tweetów społeczności, wyszukiwanie w społeczności i wyszukiwanie członków.

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: