WhatsApp dla iOS testuje kolejną funkcję

Pięć lat temu WhatsApp udostępnił możliwość usuwania wysłanych wiadomości. Chociaż ta funkcja jest nadal dość przydatna, jest to trochę dziwne, gdy niepoprawnie wysyłasz naklejkę lub błędnie piszesz słowo i musisz usunąć wiadomość, poprawić ją, a następnie wysłać ponownie. Problem polega na tym, że WhatsApp informuje innego użytkownika, że usunąłeś wiadomość. Teraz w końcu trwają prace nad lepszym rozwiązaniem.

WhatsApp przygotowuje możliwość edycji wiadomości tekstowych

Według WABetaInfo, WhatsApp pracuje nad możliwością edycji wiadomości tekstowej w przyszłej aktualizacji. W tej chwili uważa się, że WhatsApp nie będzie zawierał historii edycji, aby sprawdzić poprzednie wersje edytowanych wiadomości, ale ponieważ funkcja jest nadal w toku, plany mogą się zmienić.

Ponadto nadal nie jest jasne, w jakim oknie czasowym ludzie będą musieli edytować swoją wiadomość. Na przykład, gdy WhatsApp wypuścił możliwość usunięcia wysłanej wiadomości, użytkownicy mieli siedem minut na usunięcie tekstu.

WABetaInfo na razie udostępnił zrzut ekranu aplikacji na Androida, chociaż publikacja potwierdziła, że funkcja jest również w trakcie opracowywania dla WhatsApp na iOS i pulpit. Na czacie, po naciśnięciu i przytrzymaniu wiadomości, pojawi się nowy przycisk “Edytuj”, a następnie użytkownik będzie mógł poprawić lub dodać więcej informacji do wiadomości.

W ciągu ostatnich kilku tygodni WhatsApp wprowadził do aplikacji kilka nowych funkcji, takich jak reakcje, większe czaty grupowe, więcej osób na grupowym czacie głosowym i zwiększony rozmiar pliku podczas wysyłania załączników.

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: