75% zniżki na Flexibits Premium

W tym miesiącu bardzo ciekawa oferta, które daje nowym użytkownikom 75 procent zniżki na pierwszy rok Flexibits Premium. Pakiet obejmuje dostęp do Fantastical i Cardhop. Tak jak powiedziane oferta jest przeznaczona tylko dla nowych klientów i potrwa do 22 czerwca na stronie internetowej Flexibits. Subskrypcja obsługuje aplikacje w systemach macOS, iOS i iPadOS.

Jak uzyskać zniżkę na Flexibits Premium

Możesz uzyskać ofertę, klikając ten link do strony internetowej Flexibits i klikając nagłówek, aby zrealizować 75 procent zniżki na następny zakup. Musisz utworzyć konto Flexibits i rozpocząć 14-dniowy bezpłatny okres próbny Flexibits Premium, zarówno dla planu indywidualnego, jak i rodzinnego, a 75 procent zniżki na sprzedaż zostanie zastosowane do każdej z opcji.

Plany indywidualne rozliczane rocznie są wyceniane na 9,96 USD (pierwotnie 39,96 USD) lub możesz wybrać opcję miesięczną w cenie 1,25 USD miesięcznie (pierwotnie 4,99 USD). Plany rodzinne rozliczane rocznie są wyceniane na 16,20 USD (pierwotnie 65,04 USD) i 2,00 USD, gdy są rozliczane co miesiąc (pierwotnie 7,99 USD).

Ta sprzedaż jest za 75 procent zniżki na następny zakup na Flexibits, więc niezależnie od tego, jaką opcję wybierzesz, będzie to jedyny czas, kiedy możesz uzyskać tę ofertę. Biorąc pod uwagę te parametry, zakup na cały rok pozwoli Ci zaoszczędzić więcej pieniędzy. Po zakończeniu roku Flexibits Premium powróci do swojej regularnej ceny lub możesz anulować.

Mogę tylko powiedzieć, że opłaca się bardzo i zachęcam wszystkich do korzystania z tych programów i tej wielkiej promocji.

macpretorians

Źródło: MacRumors

Leave a Reply