Telegram Premium coraz bliżej

Komunikator Telegram nadal cieszy się dużą popularnością mimo konkurencji ze strony WhatsApp, Signal, Threema itp. Do niedawna zespół programistów obiecywał, że Telegram będzie darmowy i wolny od reklam na zawsze. Jednak niedawno wyciekły wskazówki o wersji komunikatora w jako Telegram Premium.

Telegram Premium beta 8.7.2

Nowe notatki w wersji beta na iOS (numer wersji 8.7.2) z początku maja tego roku pokazały również po raz pierwszy szereg naklejek i emotikonów, z których można było korzystać tylko za pomocą subskrypcji premium. Jeśli wybraliśmy naklejki premium i reakcje w wersji beta, zostaliśmy poproszeni o zarejestrowanie się w usłudze premium Telegram. Ci, którzy nie subskrybowali, nie mogli zobaczyć naklejek i reakcji, ponieważ są one zablokowane dla niepłacących użytkowników.

Teraz programista Alessandro Paluzzi znalazł nową wersję strony powitalnej Telegrama w kodzie aplikacji, którą również zaprezentował na Twitterze.

Pierwszy zrzut informuje o darmowych miejscach w chmurze. Natomiast drugi wyraźnie wskazuje, że funkcja premium da użytkownikowi coś extra. Tak więc myślę, że twórcy Telegram wyraźnie dążą do jak najszybszego zakończenia testów beta i przedstawienie finalnej płatnej wersji Premium swojego komunikatora.

macpretorians

Źródło: appgefahren

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: