Whatsapp poprawia funkcję „Reakcje”

W zeszłym miesiącu WhatsApp wydał długo oczekiwaną funkcję reakcje. Dzięki temu użytkownicy mogą reagować maksymalnie sześcioma emotikonami w dowolnej rozmowie, audio, zdjęciu i innych. Teraz aplikacja planuje jeszcze bardziej ulepszyć funkcję za pomocą kilku poprawek.

Whatsapp beta 22.12.0.70

Według WABetaInfo, wersja beta 22.12.0.70 WhatsApp na iOS przynosi szczegółowe informacje o reakcjach. Ta poprawka polega w dużej mierze na reagowaniu na zdjęcia w automatycznym albumie.

Gdy wysyłamy kilka zdjęć na czacie, WhatsApp zbiera je jako album. Na razie użytkownicy stabilnej wersji aplikacji nie będą wiedzieć, kto zareagował na każde zdjęcie. Dzięki tej przyszłej aktualizacji będziemy mogli wiedzieć, jaka jest reakcja na każde zdjęcie.

Poza tym WhatsApp przygotowuje iterację 2.0 Reactions, wprowadzając możliwość reagowania za pomocą dowolnego dostępnego emoji. W tej chwili funkcja jest w fazie rozwoju – podobnie jak ulepszona wersja kompatybilności z wieloma urządzeniami – ale z pewnością ożyje w przyszłej aktualizacji.

Kiedy WhatsApp zacznie wdrażać tę ulepszoną funkcję reakcji, będzie ona wyglądać tak, jak ta dostępna w bezpośrednich wiadomościach na Instagramie. Naciskając długo wiadomość, wystarczy kliknąć przycisk “+”, a następnie wybrać emotikony, których chcesz użyć.

Oczywiście jeszcze trochę poczekamy na finalną wersję, ale zapowiada się ciekawie.

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: