ProCamera z aktualizacją

Jeśli chcemy w pełni wykorzystać aparat iPhone’a, powinniśmy spróbować aplikacji ProCamera. Przez ostatnie lata program ten sprawdził się a teraz otrzymał poważną aktualizację do wersji 15.4. Między innymi aplikacja została teraz zoptymalizowana pod iPada.

ProCamera zoptymalizowana dla iPada

Po miesiącach skrupulatnych przygotowań wprowadzona została aplikacja ProCamera na iPada. Ponieważ duża część aplikacji została zaprogramowana od zera, ta aktualizacja to znacznie więcej niż poprzednia aplikacja na iPhone’a na większym ekranie. Nowa wersja jest dostosowana do specyfiki iPada. Uniwersalne wsparcie oznacza również, że wszyscy użytkownicy ProCamera mogą bezpłatnie zainstalować naszą aplikację na swoim iPadzie.

Dzięki nowemu menu mamy dostęp do najważniejszych funkcji ręcznej kamery w dowolnym momencie w trybie M, a także półautomatycznym trybie SI. Umieszczone w pobliżu kciuka menu umożliwia sterowanie jedną ręką zarówno na iPhonie, jak i iPadzie.

Funkcja EB (Exposure Bracketing), która umożliwia członkom ProCamera Up rejestrowanie indywidualnych oświetleń ekspozycji, jest teraz trybem autonomicznym. W menu nagrywania możesz również przełączyć się na EB oprócz poprzednich trybów A, M i Si.

ProCamera na iPhone’a, iPada i Apple Watch kosztuje 69,99 zł i oferuje więcej funkcji, filtrów i więcej poprzez zakup w aplikacji. Rozmiar pliku do pobrania wynosi 118,7 MB i jest zgodny z systemem iOS 14.1 lub nowszym.

macpretorians

Źródło: appgefahren

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: