Twitter Circle dla macOS

Najnowsza aktualizacja Twittera dla komputerów Mac o numerze 9.10.1 dodaje obsługę funkcji „Circle”. O funkcji dla urządzeń mobilnych pisałem wcześniej.

Twitter Circle dla Maków

Twitter w tym miesiącu oficjalnie uruchomił funkcję bliskich znajomych „Circle” dla publiczności, dzięki czemu użytkownicy mogą mieć „alternatywną oś czasu dla zaufanych przyjaciół”. Podczas gdy Circle był dostępny tylko w aplikacji mobilnej i na stronie internetowej Twittera, funkcja ta pojawiła się teraz w wersji Mac aplikacji Twittera.

Podczas gdy użytkownicy komputerów Mac mogli już zobaczyć tweety udostępnione w Circle, nie było etykiety wskazującej, które tweety były prywatne dla bliskich znajomych. Ponadto nie można było opublikować nowego tweeta w Circle z aplikacji macOS.

Na szczęście najnowsza aktualizacja oficjalnej aplikacji Twitter dla komputerów Mac (wersja 9.10.1) dodaje obsługę Kręgów, podobnie jak na iPhonie, iPadzie i Internecie. Teraz użytkownicy komputerów Mac zobaczą zieloną etykietę na tweetach udostępnionych w Circle, a także mogą w końcu opublikować nowe tweety do swoich znajomych z Twitter Circle.

Circle to próba Twittera, aby zapewnić podobne wrażenia jak „Bliscy przyjaciele” na Instagramie. Użytkownicy mogą dodać do 150 kont do swojego kręgu i tylko oni zobaczą udostępnione tam tweety. Listę można edytować w dowolnym momencie, a usunięte osoby nie są powiadamiane. Aby udostępnić nowy tweet w kręgu, po prostu kliknij lub dotknij opcji „Wszyscy” podczas tworzenia tweeta, a następnie wybierz „Krąg Twittera”.

Tweety Circle będą również wyglądać inaczej na osi czasu, więc inni użytkownicy będą wiedzieć, że są częścią tego wyboru. Ważne jest, aby pamiętać, że użytkownicy mogą tylko polubić tweeta, ale nie mogą go ponownie przesłać.

Jedną z rzeczy, o których należy pamiętać, jest to, że Twitter Circle nie jest jeszcze dostępny dla wszystkich użytkowników, więc nawet jeśli masz najnowszą wersję aplikacji Twitter, istnieje szansa, że funkcja może nie być dla Ciebie dostępna.

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: