Apple TV+ zamawia dramat kryminalny

Apple TV+ rozszerza swoje portfolio i ogłosił wczoraj, że usługa zamówiła dramat kryminalny “Las Azules”.

Zainspirowana ekscytującymi prawdziwymi historiami pierwszej kobiecej meksykańskiej jednostki policji. Nominowana do nagrody Ariel aktorka serialowa Bárbara Mori gra główną rolę.

Apple TV+: ”Las Azules”

Apple TV+ ogłosił zamówienie na 10-odcinkowy serial o nazwie “Las Azules”. Jest to hiszpańskojęzyczny dramat kryminalny oparty na ekscytujących prawdziwych historiach pierwszej kobiecej jednostki policji w Meksyku.

I pochodzący od nagrodzonego przez międzynarodową nagrodą Emmy reżysera Fernando Rovzara (“Monarca”, “Sr. Ávila”) i Pablo Aramendi (“José José”, “Tijuana”, “Los Elegidos”). Nominowana do nagrody Emmy Wendy Riss (“Yellowstone”, “Geniusz”, “Zabijanie”), Erica Sanchez Su (“Monarca”, “La Venganza de Las Juanas”, “Paramédicos”) i zdobywca międzynarodowej nagrody Emmy Billy Rovzar (“Monarca”, “Control Z”, “Sr. Ávila”) są producentami wykonawczymi.

Serial jest obecnie w fazie przedprodukcyjnej w Mexico City i będzie zawierał całkowicie latynoską obsadę i ekipę, prowadzoną przez nominowaną do nagrody Ariel Bárbara Mori (“La Negociadora”, “El Complot Mongol”, “La Mujer De Mi Hermano”) jako María, oddana żona, która odkrywa swoje prawdziwe powołanie, gdy dołącza do pierwszej jednostki policji w Meksyku. i cały ich system wierzeń upada.

Akcja serialu

Akcja „Las Azules” rozgrywa się w 1970 roku i opowiada historię czterech kobiet, które przeciwstawiają się ultrakonserwatywnym normom tamtych czasów i dołączają do pierwszej w Meksyku jednostki policji kobiecej, tylko po to, by dowiedzieć się, że ich oddział jest chwytem reklamowym mającym na celu odwrócenie uwagi mediów od brutalnego seryjnego mordercy. Wraz ze wzrostem liczby ofiar, María, której determinacja, by schwytać mordercę, staje się obsesją, Gabina, aspirujący oficer, Ángeles, genialny analityk odcisków palców i Valentina, młoda buntowniczka, rozpoczynają tajne dochodzenie, aby osiągnąć coś, czego żaden inny policjant nie mógłby osiągnąć, aby postawić seryjnego mordercę przed wymiarem sprawiedliwości.

Nie ma jeszcze nawet przybliżonej daty, kiedy serial pojawi się w Apple TV+, ale myślę, że warto poczekać.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: