Waze dodaje obsługę Apple Music dla użytkowników iPhone’a

Waze dodał obsługę Apple Music do swojego odtwarzacza audio, umożliwiając użytkownikom dostęp do subskrypcji muzyki z poziomu aplikacji.

Waze obsługuje Apple Music

Waze dodał Audio Player do swojej aplikacji w 2021 roku i stopniowo z czasem dodawał do niej więcej usług. We wtorek należące do Google narzędzie nawigacyjne w końcu dodało Apple Music do listy.

Integracja oznacza, że subskrybenci Apple Music mogą połączyć swoje konto z Waze, a następnie móc sterować odtwarzaniem muzyki z poziomu samej aplikacji Waze. Oszczędza to użytkownikom konieczności oddalania się od głównego interfejsu mapy, aby wprowadzać zmiany w tym, czego słuchają, minimalizując niebezpieczeństwo rozpraszania uwagi kierowcy.

„Cieszymy się, że możemy połączyć siły z Apple Music, aby zapewnić subskrybentom Apple Music ich utwory podczas jazdy z Waze na iPhonie” – czytamy na blogu Waze.

Pojawienie się Apple Music następuje po wielu innych obsługiwanych usługach muzycznych, podcastowych i audiobookowych. Lista ta obejmuje Audible, Deezer, NPR, iHeartRadio, Pandora, YouTube Music, Amazon Music i inne.

macpretorians

Źródło: appleinsider

Leave a Reply