Grocery z aktualizacją

Inteligentna aplikacja do obsługi zakupów “Grocery” zaktualizowana o nowy wygląd i funkcje. W wersji 3.0 odświeżony wygląd i nowej funkcje.

Grocery 3.0

Grocery to inteligentna aplikacja do listy zakupów stworzona przez niezależnego programistę Conrada Stolla. W poniedziałek została zaktualizowana do wersji 3.0. Wraz z aktualizacją aplikacja otrzymuje odświeżony interfejs, a także nowe funkcje i więcej opcji dla użytkowników bezpłatnej wersji.

Aplikacja, która jest dostępna od 2017 roku, otrzymuje teraz “największą aktualizację od dłuższego czasu”, według dewelopera w poście na blogu.

W wersji 3.0 paski narzędzi, paski nawigacyjne i ikony Grocery są teraz zgodne z językiem projektowania iOS 15. Ponadto użytkownicy mogą teraz dostosować interfejs aplikacji do preferowanych funkcji. Jeśli istnieje kategoria, której nie używamy, możemy ją teraz ukryć.

Ale oczywiście aktualizacja wykracza daleko poza odświeżony i ulepszony interfejs. Grocery 3.0 wprowadza nowe funkcje, dzięki którym użytkownicy mogą szybko dodawać cenę i ilość do pozycji na liście, a także umożliwiają użytkownikom śledzenie zmian między zakupami.

Zarządzanie zapasami za pomocą aplikacji stało się również łatwiejsze dzięki śledzeniu zapasów i opisom towarów. Teraz możemy szybko zobaczyć (i zmienić), które produkty mamy w magazynie. Istnieją również inne nowe funkcje, takie jak skanowanie przepisów za pomocą aparatu i przepisany podręcznik użytkownika, aby pomóc nowym użytkownikom odkryć aplikację.

Warto zauważyć, że aplikacja zawiera również 24 różne motywy i 37 niestandardowych ikon. Według dewelopera darmowa wersja aplikacji została również ulepszona o kilka nowych funkcji.

Sklep spożywczy jest dostępny za darmo w App Store. Jednak niektóre funkcje premium muszą zostać odblokowane poprzez zakupy w aplikacji. Aplikacja jest kompatybilna z iPhonem, iPadem i komputerem Mac.

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Leave a Reply