Apple wprowadzi na rynek Apple Watch Pride

Od 2018 roku Apple wprowadziło nowe specjalne paski Apple Watch z okazji Miesiąca Dumy (Pride). Podczas gdy firma nie wykazała jeszcze żadnych oznak nowego zespołu Pride, nowy raport Marka Gurmana sugeruje, że nowa wersja Pride Apple Watch Series 7 pojawi się już w tym tygodniu.

Apple Watch Pride

Przez ostatnie dwa lata Apple ogłosił nowe zespoły Pride 17 maja, kiedy obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Przeciw Homofobii, Transfobii i Bifobii. W tym roku jednak firma nie ogłosiła nowego zespołu Pride w tygodniu zawierającym dzień 17 maja.

Teraz, według Marka Gurmana z Bloomberga, premiera nowej wersji Pride Apple Watch jest „nieuchronna”. Dobór słów Gurmana jest interesujący, ponieważ wydaje się, że Apple nie tylko wypuści nowe paski do zegarków, ale także specjalną edycję Pride Apple Watch Series 7. Źródła Gurmana potwierdziły mu, że zaktualizowane materiały marketingowe zostały już wysłane do sklepów Apple ze zdjęciami nowej edycji Pride Apple Watch. Nowe opaski Pride będą również dostępne w sklepach, ale te pojawią się „jeszcze w tym tygodniu”.

To nie byłby pierwszy raz, kiedy Apple wprowadził specjalną edycję Apple Watch. W 2021 roku firma ogłosiła limitowaną edycję „Black Unity” Apple Watch Series 6. Chociaż zespół Black Unity był dostępny osobno, był specjalny Zegarek Apple Watch z wygrawerowanym napisem „Black Unity”.

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: