Twitter: ekskluzywne przestrzenie dla twórców Super Follow

Na początku tego roku poinformowano, że Twitter pracował nad nowym sposobem, aby umożliwić twórcom otwieranie ekskluzywnych przestrzeni dla swoich “super obserwujących”. Teraz sieć społecznościowa potwierdziła, że wprowadza funkcję Spaces dla twórców Super Follows, aby mogli rozpocząć prywatny czat audio tylko z płacącymi obserwatorami.

Twitter wprowadza kolejną funkcję dla twórców Super Follows

Dzięki Super Follow twórcy mogą oferować dostęp do ekskluzywnych tweetów w ramach miesięcznej subskrypcji. Teraz, oprócz regularnych tweetów, ci obserwatorzy będą mieli również dostęp do prywatnych Spaces – która jest platformą audio na żywo Twittera.

Warto zauważyć, że Spaces for Super Follows różni się od Ticketed Spaces, który jest kolejną opcją dostępną dla wszystkich użytkowników, dzięki czemu mogą pobierać stałą cenę od każdego użytkownika, który chce wejść do tej przestrzeni. Obie funkcje są sposobami, w jakie Twitter wdraża monetyzację na swojej platformie poza reklamą.

Kto może się ubiegać o udział w programie

W tym momencie funkcja Super Follow jest dostępna tylko dla użytkowników w USA. Twórcy, którzy chcą ubiegać się o udział w programie, muszą mieć ukończone 18 lat, mieć co najmniej 10 000 obserwujących i opublikować co najmniej 25 tweetów w ciągu ostatnich 30 dni. Twórcy przyjęci do programu Super Follows mogą pobierać opłaty w wysokości 2,99 USD, 4,99 USD lub 9,99 USD za miesięczną subskrypcję.

W zeszłym miesiącu firma ogłosiła inne ważne ulepszenia swojej platformy audio spaces na żywo, która obejmuje nowy przycisk wątku konwersacji i opcję udostępniania klipów audio. Twitter również niedawno udostępnił “Kręgi” niektórym użytkownikom, które działają podobnie do Super Follows, ale są bezpłatne i przeznaczone dla bliskich przyjaciół.

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: