Apple Arcade – Top 10 w maju

Apple Arcade ma ponad 200 gier dostępnych do grania bez reklam, bez zakupów w aplikacji i ciągłego przepływu nowych treści. Nadal jest to dla mnie miejsce mniej znane, niż inne usługi Apple. Więc chciałbym je przybliżyć.

Apple Arcade – najlepsze gry w maju

Kiedy Apple po raz pierwszy ogłosił Apple Arcade w marcu 2019 r., Wydawało się, że firma w końcu uznała branżę gier, którą wcześniej zignorowała. Chociaż usługa nie zrewolucjonizowała tej branży, jak niektórzy mieli nadzieję, stworzyła idealne miejsce do znalezienia wysokiej jakości gier mobilnych.

Apple Arcade to właśnie to, arkada pełna gier na różne okazje. Niektóre mogą zająć godziny, aby opanować i osiągnąć 100% ukończenia, podczas gdy inne istnieją tylko po to, aby wypełnić dwie minuty w kolejce po kawę.

Ponieważ co najmniej jedna nowa gra ukazuje się w każdy piątek, może być trudno ocenić, co jest warte twojego czasu. Poniżej zostały zebrane jedne z największych tytułów z całej oferty Apple Arcade, starych i nowych. Oto dziesięć najlepszych gier wg mnie do wypróbowania w maju 2022 roku.

  1. What The Golf?: ”What The Golf” to jedna z najlepszych gier mobilnych typu pick-up-and-play ze względu na swoją prostotę i humor.
  2. Sneaky Sasquatch: Sneaky Sasquatch” pozwala zanurzyć się w butach lub stopach Sasquatcha ukrywającego się w pobliżu małego miasteczka i kempingu. Będziesz się skradać, przebierać za człowieka, zdawać egzamin na prawo jazdy, adoptować psa, pracować jako ochroniarz lub odkrywać skarb piratów.
  3. Wonderbox: The Adventure Maker: Wonderbox” bierze kilka gatunków i łączy je w urocze pudełko z zabawkami zbudowane z myślą o przygodzie. Znajdź broń, walcz, rozwiązuj zagadki i znajdź drogę do celu.
  4. Oregon Trail: Oregon Trail” to wierna rekreacja i aktualizacja klasycznej gry. Znajdź całą oryginalną mechanikę rozgrywki z aktualizacjami jakości życia, nowymi trybami i zupełnie nową grafiką.
  5. Fantasian: Fani “Final Fantasy” nie mogą przegapić “Fantasian” ze względu na klasyczną rozgrywkę JRPG, piękne ręcznie wykonane środowiska i muzykę Nobuo Uematsu. Spędź ponad 60 godzin na zdobywaniu poziomów, wypełnianiu misji i odkrywaniu tajemnicy zaginionej pamięci Leo.
  6. Alto’s Odyssey — Remastered: Alto’s Odyssey” to gra “sandboardingowa” z komponentem nieskończonego biegacza. Graj jako Alto i podróżuj przez pustynię, kaniony i świątynie, pędząc coraz dalej w dół.
  7. Angry Birds Reloaded: Angry Birds” była jedną z pierwszych gier, które zrewolucjonizowały to, czym staną się “gry mobilne”. Ten nowy tytuł z długoletniej serii to kolejna ewolucja klasycznej gry.
  8. Zen Pinball Party: Zen Pinball Party” oferuje kolekcję starannie wykonanych stołów pinballowych z popularnymi markami i klasycznymi motywami. Graj przy stołach inspirowanych “Jak wytresować smoka”, „Fistaszki” i “Trolle” lub zanurz się w klasykach, takich jak “Atak z Marsa”, “Medieval Madness” lub “Champion Pub”.
  9. Lego Star Wars: Castaways: Lego Star Wars: Castaways” to rozległa gra przygodowa z uporczywym trybem online dla wielu graczy. Dostosuj swoją minifigurkę za pomocą setek części z całego uniwersum “Gwiezdnych Wojen”, a następnie wskocz na wyspę pełną innych graczy i graj razem w wyścigach, bitwach i symulacjach.
  10. Gear.Club Stradale: Gear.Club: Stradale” prezentuje się jako symulator wyścigów na urządzenia mobilne z wysokiej jakości grafiką i dobrym silnikiem fizyki. Rzadko zdarza się zobaczyć wysokiej jakości wpis wyścigowy na iOS, więc “Gear.Club” jest mile widzianą alternatywą dla długoletnich serii “Real Racing” i “Asphalt”.

macpretorians

Źródło: appleinsider

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: