1Password z 50% zniżki

1Password jest jednym z najlepszych menedżerów haseł. Ja używam go od dłuższego czasu tj paru lat. Teraz gratka dla nowych użytkowników: 50% zniżki na pierwszy rok.

1Password – menadżer haseł

1Password jest z pewnością jednym z najlepszych pakietów do zarządzania hasłami. Jest to najwyższy standard, jeśli chodzi o zarządzanie kodami dostępu w Internecie i prawie każdym urządzeniem, które możesz posiadać. Dla ludzi, którzy wciąż starają się znaleźć hasła, które gdzieś zapisali (prawdopodobnie nie w zbyt bezpieczny sposób) regularnie lub korzystając z innego rozwiązania cyfrowego, 1Password oferuje teraz nowym klientom 50% zniżki na pierwszy rok, dzięki czemu teraz jest najlepszy czas, aby przesiąść się na 1Password. Poniżej znajdziecie więcej szczegółów.

50% zniżki dla nowych użytkowników

1Password zasadniczo bezpiecznie przechowuje wszystkie najważniejsze kody dostępu do prawie każdej witryny lub usługi, z której korzystasz, i pozwala użyć jednego, niezapomnianego kodu, aby zalogować się do wszystkich z nich. Oto tylko niektóre z funkcji, które sprawiają, że jest to moim zdaniem najlepszy menedżer haseł na rynku:

  • Aplikacje dla komputerów Mac, iOS, Windows, Android, Linux i Chrome OS;
  • Nieograniczona liczba haseł, elementów i 1 GB miejsca na dokumenty;
  • Przyjazna obsługa poczty e-mail 24/7 dla najlepszego menedżera haseł;
  • 365-dniowa historia elementów w celu przywrócenia usuniętych haseł;
  • Tryb podróży, aby bezpiecznie przekraczać granice;
  • Uwierzytelnianie dwuskładnikowe dla dodatkowej warstwy ochrony;
  • Bezpiecznie umieszczaj poufne informacje z kimkolwiek;

Począwszy od teraz, 1Password oferuje pakiety indywidualne i rodzinne w wysokości 50% zniżki na pierwszy rok. Możesz pobrać aplikację na 14-dniowy bezpłatny okres próbny.

Zaloguj się na stronę producenta i sprawdź zniżki na 1Password już teraz. Naprawdę się opłaca.

macpretorians

Źródło: 9To5Toys

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: