Apple TV+ zapowiada nowy serial dla dzieci”Eva the Owlet”

Apple TV+ ogłosiło zamówienie nowej pozycji „Eva the Owlet”. Jest to nowy animowany serial dla dzieci i rodziny oparty na bestsellerze New York Timesa „Owl Diaries” autorstwa autorki Rebecci Elliott. Od czasu pierwszej publikacji „Owl Diaries” został już przetłumaczony na osiem języków i obecnie sprzedał się w trzech milionach egzemplarzy. „Eva the Owlet” zawiera oryginalne piosenki muzyka i piosenkarza Fitza z „Fitz and the Tantrums”.

”Eva the Owlet”

„Eva the Owlet” opowiada o Evie, kreatywnym dziecku sowy, które mieszka ze swoją najlepszą przyjaciółką Lucy w lesie Treetopington. Ze wspaniałymi pomysłami i jeszcze większą pasją Eva wyrusza w pełne przygód podróże i pisze o swoich doświadczeniach w swoim pamiętniku.

„Eva the Owlet” to najnowszy serial z inicjatywy Apple TV+ „Kids’ Changemakers”, która łączy światowej sławy nauczycieli z najbardziej kreatywnymi gawędziarzami na świecie, aby stworzyć inspirujące i wzbogacające oryginalne seriale dla dzieci. Inicjatywa promuje wyobraźnię, pewność siebie i krytyczne myślenie poprzez Apple Original Series. Poprzednie tytuły to nagrodzony Emmy i Peabody „Stillwater”, „Hello, Jack: The Kindness Show”, „Pretzel and the Puppies” i wiele innych.

Nie ma jeszcze daty premiery na Apple TV+. Tak więc czekajmy cierpliwie.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: