NeoOffice 2022 zgodny z Apple Silicon

NeoOffice jest jednym z najstarszych programów, które zastępowały nam pakiety biurowe od Microsoftu. Teraz mogę napisać, że aplikacja ta została zaktualizowana.

NeoOffice – aktualizacja do wersji 2022

Pakiet biurowy NeoOffice został w końcu zoptymalizowany pod kątem nowych procesorów Apple. Zespół programistów NeoOffice oferuje własny pakiet za pośrednictwem App Store jako uniwersalną aplikację, która natywnie obsługuje procesory Intel i silikonowe układy Apple.

NeoOffice jest reklamowany z obsługą wielu typów plików, w tym tych utworzonych w OpenOffice lub LibreOffice. Ponadto można również używać typów dokumentów z pakietu Microsoft Office: “Dzięki NeoOffice możesz przeglądać, edytować i zapisywać dokumenty OpenOffice, dokumenty LibreOffice oraz proste dokumenty Microsoft Word, Excel i PowerPoint”, mówi zespół programistów.

Szczególnie dla osób, które są działają w ekosystemie Apple, NeoOffice jest dość interesujący jako alternatywa dla Microsoft Office. W przeciwieństwie do OpenOffice lub LibreOffice, wyraźnie koncentrują się na systemie operacyjnym Apple, a tym samym oferują unikalne funkcje. W wersji NeoOffice 2022 znajdziemy również nowy tryb ciemny.

NeoOffice 2022

Tak jak pisałem wcześniej NeoOffice pobierzemy z App Store oczywiście za darmo. Doskonała alternatywa dla pakietu biurowego Microsoftu.

macpretorians

Źródło: appgefahren

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: