Dream: twórz dzieła i tapety

Już pod koniec ubiegłego roku aplikacja Dream stała się znana, ale dopiero teraz ją odkryłem, ponieważ obecnie znajduje się na 1. miejscu na darmowych listach przebojów. Za Dream stoi kanadyjski start-up WOMBO, który potrafi wykorzystać sztuczną inteligencję do tworzenia wielkich dzieł sztuki – według własnych pomysłów.

Dream: co potrafi ta aplikacja?

W aplikacji Dream możesz stworzyć własne dzieło sztuki, po prostu wpisując swoje myślenie życzeniowe. Nie ma ograniczeń dla kreatywności, ale wpis musi być w języku angielskim: Sunset Cliffs, Never ending flower, Fire and Water to tylko kilka przykładów. Następnie musisz wybrać styl z szablonu i w ciągu kilku sekund kompozycja jest gotowa. Opcjonalnie możesz również przesłać własne zdjęcie i użyć go jako szablonu. Wyniki są naprawdę niesamowite. Kompozycję można zapisać jako zdjęcie lub ustawić jako obraz tła na iPhonie lub iPadzie.

Dream by WOMBO

Fajnie jest tworzyć dzieła sztuki za pomocą programu Dream. Po prostu spróbuj. Pobieranie jest bezpłatne, a rejestracja jest obowiązkowa tylko wtedy, gdy chcesz zapisać swoje dzieła we własnym profilu.

Dream obecnie zarabia pieniądze dzięki drukowi. Możesz zamówić dzieła sztuki online, ceny zaczynają się od 45 dolarów amerykańskich.

macpretorians

Źródło: appgefahren

2 myśli na temat “Dream: twórz dzieła i tapety

Dodaj własny

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: