„Carpool Karaoke: The Series” sezon 5 już w tym miesiącu na Apple TV+

Apple w zeszłym roku odnowił „Carpool Karaoke: The Series” na piąty sezon. Program został stworzony, zanim Apple uruchomił Apple TV +, więc był dystrybuowany za pośrednictwem Apple Music. Teraz piąty sezon w końcu nadchodzi w tym miesiącu, tym razem na Apple TV +.

”Carpool Karaoke: The Series”

Carpool Karaoke został pierwotnie stworzony jako segment The Late Late Show with James Corden. Komik zaprasza znanych artystów do wspólnego śpiewania podczas jazdy samochodem. W 2016 roku Apple i CBS osiągnęły porozumienie w sprawie licencji Carpool Karaoke na nowy program Apple Music. Chociaż są dość podobne, „Carpool Karaoke: The Series” nie ma stałego gospodarza.

Teraz nadszedł czas, aby Carpool Karaoke firmy Apple powrócił na piąty sezon z nowymi artystami. W zwiastunie udostępnionym przez firmę możemy zobaczyć obsadę The White Lotus, Saweetie & Anitta, The D’Amelio Family, Jonathana Scotta i Zooey Deschanel oraz gwiazdy All Elite Wrestling jako niektórych gości.

Podczas gdy „Carpool Karaoke: The Series” był już dostępny w aplikacji Apple TV, po raz pierwszy Apple promuje program jako ekskluzywny Apple TV +, co oznacza, że prawdopodobnie nie będzie już dostępny za darmo. Premiera 5. sezonu „Carpool Karaoke: The Series” odbędzie się 27 maja. Zwiastun nowego sezonu możecie obejrzeć poniżej.

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: