OnlyOffice – alternatywa dla pakietów biurowych

Jeśli szukasz alternatywy dla pakietu Microsoft Office lub Apple iWork, znajdziesz możliwość dzięki rozwiązaniu biurowemu open source OnlyOffice. Teraz zespół programistów wydał aktualizację OnlyOffice Docs do wersji 7.1 oraz aktualizację do swojej platformy Office Workspace do wersji 12.0.

OnlyOffice – aktualizacja 12.0

Dzięki aktualizacji Workspace zespoły będą mogły jeszcze wydajniej współpracować nad zarządzaniem projektami i dokumentami. Oprócz ulepszonego zarządzania dokumentami, Workspace 12.0 ma zmienione zarządzanie zespołem, w tym książki adresowe CardDAV, dzięki którym zespoły mogą być skuteczniej kontrolowane w przyszłości.

Ulepszono również funkcję kalendarza i planowanie projektu, ułatwiając planowanie i personalizowanie terminów i raportów projektowych. Ponadto użytkownicy G Suite mogą teraz łatwiej przełączyć się na OnlyOffice – za pośrednictwem panelu sterowania wszystkie dane można teraz migrować na własny serwer jednym kliknięciem.

OnlyOffice – aktualizacja 7.1

Uaktualnienie OnlyOffice Docs do wersji 7.1 wprowadza liczne ulepszenia dotyczące pracy z dokumentami, arkuszami kalkulacyjnymi i prezentacjami. Obecnie OnlyOffice Docs jest w pełni kompatybilny z ARM, korzystając z tej architektury, która oferuje wysoką wydajność, energooszczędność i wbudowane zabezpieczenia.

Ponadto, dzięki nowej opcji konwersji z PDF na DOCX i poprawionej przeglądarce plików PDF, XPS i DjVu, możesz całkowicie zrezygnować z aplikacji innych firm podczas pracy z plikami PDF. Aktualizacja dodatkowo rozszerza zakres funkcji edytorów online i desktopowych oraz dodaje np. edytor tabel z podglądem wydruku czy edytor prezentacji z możliwością dodawania i edycji animacji.

OnlyOffice Workspace 12.0 i OnlyOffice Docs 7.1 są teraz dostępne do pobrania na stronie producenta.

macpretorians

Źródło: appgefahren

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: