Apple TV+ zapowiada nowe treści dla dzieci

Tego lata na Apple TV+ znajdziemy nowe treści dla dzieci. Apple TV+ ogłosił swój letni skład dla dzieci z nowymi oryginalnymi serialami i ofertami specjalnymi.

Nowe treści dla dzieci

Letni start na Apple TV+ rozpocznie się 8 lipca premierą „Duck & Goose”, serialu animowanego opartego na bestsellerowych książkach Tada Hillsa. Nowe programy na żywo obejmują „Best Foot Forward” rozpoczynający się 22 lipca, „Amber Brown” 29 lipca, „Surfside Girls” 19 sierpnia i „Life by Ella” 2 września.

Przebojowy serial „Hello, Jack! The Kindness Show” powraca na Apple TV+ 24 czerwca z nowym odcinkiem specjalnym i czterema oryginalnymi filmami krótkometrażowymi. W odcinku specjalnym Jack i jego przyjaciele starają się odkryć tajemnicę dobroci. W czterech filmach krótkometrażowych Jack przeprowadza wywiady z prawdziwymi dziećmi na temat ich własnych aktów dobroci i ogłasza je „Ambasadorami Życzliwości” w swoich rodzinnych miastach.

Nowa rodzina Fistaszków debiutuje 12 sierpnia pod nazwą „Lucy’s School”. Tuż przed odcinkiem specjalnym, który odbędzie się 5 sierpnia, „The Snoopy Show „ powraca z nowymi odcinkami. Każdy odcinek pokrywa się również z klasycznym tytułem Peanuts, takim jak „He’s Your Dog”, „Charlie Brown”, „Why, Charlie Brown, Why?”, „You’re The Greatest, Charlie Brown” i inne.

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: