Apple TV+: pierwszy zwiastun filmu animowanego “Luck”

Zwiastun filmu animowanego “Luck” od Apple TV+ i Skydance ujawnia magiczny świat z Bobem, gadającym czarnym kotem, wyjaśniającym dokładnie, jak działa szczęście.

Pierwszy zwiastun filmu animowanego ”Luck”

“Luck” to pierwszy pełnometrażowy film animowany 3D wyprodukowany przez Skydance, który pojawi się na Apple TV+, a jego premiera odbędzie się 5 sierpnia. Film opowiada o dziewczynie o imieniu Sam Greenfield, najbardziej pechowej osobie na świecie, która potyka się w magicznej Krainie Szczęścia.

Zwiastun pokazuje nam pierwszy rzut oka na styl animacji “Luck” w pełnym ruchu. Bob, gadający kot, organizuje szybką wycieczkę po miejscu, w którym szczęście jest robione, zanim zostanie przerwany przez ludzkiego intruza.

Członkowie obsady to Eva Noblezada jako głos Sama, Whoopi Goldberg jako szef ochrony o imieniu Kapitan, Simon Pegg jako Bob szczęśliwy czarny kot, Jane Fonda jako smok i dyrektor generalny Good Luck oraz Flula Borg, która gra Jeffa Jednorożca. Reżyserem filmu jest Peggy Holmes na podstawie oryginalnego scenariusza Kiel Murray. John Lasseter, David Ellison, Dana Goldberg i David Eisenmann produkują.

Jest to drugi projekt, który pojawi się na Apple TV + od Skydance, a dwa kolejne mają zostać wydane w przyszłości. Pierwszym z nich był krótkometrażowy film animowany “Blush”, a pozostałe dwa to film zatytułowany “Spellbound” i dwusezonowy serial “The Search for WondLa”.

Premiera na Apple TV+ 5 sierpnia. Zapraszamy.

macpretorians

Źródło: appleinsider

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: