Aktualizacja Wdgts – aplikacji dla widgetów

Ostatnio opublikowana została aktualizacja Wdgts. W ubiegłym roku ta klasyczna aplikacja została całkowicie przebudowana dzięki nowym widgetom ekranu głównego dla użytkowników iOS, a nawet po raz pierwszy wersji macOS. Swoim ostatnim systemem macOS, Apple chce nas zachęcić do korzystania z widgetów również na komputerze, a program Wdgts nadaje się do tego świetnie.

Aktualizacja Wdgts

Aplikacja została zaktualizowana o nową funkcję dla użytkowników komputerów Mac: interaktywne widgety dla paska menu macOS. Za pomocą najnowszej aktualizacji Wdgts do paska menu systemu macOS można dodać wiele widgetów, takich jak Strefy czasowe, Przelicznik walut, Kalkulator, Wspomnienia zdjęć i Sterowanie muzyką.

Widgety nie tylko wyświetlają informacje w czasie rzeczywistym, ale są również w pełni interaktywne, więc nie musisz otwierać aplikacji za każdym razem. Możesz po prostu najechać kursorem na widżet, aby wykonać czynności na każdym z nich.

Aktualizacja jest opisana przez twórców w następujący sposób:

  • W pełni interaktywne widgety paska menu umożliwiają wykonywanie czynności wewnątrz aplikacji paska menu bez utraty kontekstu.
  • Najedź kursorem na żądaną aplikację paska menu i wykonuj takie czynności, jak wpisywanie liczb do obliczeń lub konwersji, przewijanie dzisiejszych zdjęć itp.

Aplikacja macOS zawiera również widgety, które można dodać do Centrum powiadomień systemu, a nawet na pulpicie. W systemie iOS użytkownicy znajdą interaktywne widgety, które można dodać do ekranu głównego iPhone’a i iPada.

Wdgts jest dostępny w App Store z kilkoma widgetami, które możesz wypróbować za darmo. Roczna subskrypcja w wysokości 6,99 USD jest wymagana do odblokowania wszystkich widgetów lub możesz kupić dożywotnią licencję za 9,99 USD.

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: