Aura Strap 2 z nowymi funkcjami

Aura to firma zajmująca się zdrowiem i fitnessem, która produkuje akcesorium Apple Watch o nazwie Aura Strap, które jest teraz w drugiej iteracji. Nowe pasmo zbiera więcej danych w mniejszym pakiecie, który wykorzystuje lepszy standard Bluetooth BLE 4.2+.

Aura Strap 2 to inteligentny pasek Apple Watch zdolny do rejestrowania wskaźników, takich jak tkanka tłuszczowa i poziom wody, a teraz jest wyposażony w usługę subskrypcji fitness.

Jak działa Aura Strap 2

W przeciwieństwie do Apple Watch, Aura Strap 2 nie wykonuje ciągłej analizy ani nie zbiera danych zdrowotnych. Czujniki w Aura Strap 2 zbierają informacje za pomocą analizy impedancji bioelektrycznej, uzupełniając obwód między elektrodami a ciałem użytkownika.

Skanowanie jest inicjowane przez otwarcie aplikacji Aura na zegarku Apple Watch. Użytkownik umieszcza dłoń na czujnikach na taśmie na 30 sekund. Aura twierdzi, że zebrane dane są w 95% dokładne w porównaniu ze standardem branżowym.

Opaska łączy się przez Bluetooth BLE. 4.2+ i współpracuje z dowolnym modelem Apple Watch Series 3 i nowszym. Czujniki są wykonane z chirurgicznej stali nierdzewnej i zamknięte w gumowej opasce na nadgarstek. Aura Strap 2 wykorzystuje baterie komórkowe, które wytrzymują około 6 miesięcy.

Oprogramowanie Aura Strap 2

Dane zbierane przez aplikację Aura są synchronizowane z aplikacją Apple Health i danymi Zegarka Apple Watch. Informacje te są następnie wykorzystywane przez usługę Aura Plus do dostarczania analiz i raportów miesięcznych.

Aura Plus zapewnia również spersonalizowany wybór filmów z ćwiczeniami i usługę czatu z trenerami fitness.

Sześć miesięcy ćwiczeń i czatu z trenerami jest wliczone w cenę zakupu Aura Strap 2, a następnie kosztuje 9,99 dolarów miesięcznie lub 79,99 dolarów rocznie.

Aura Strap 2 kupimy na stronie producenta za 149 dolarów.

macpretorians

Źródło: appleinsider

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: