Apple TV+: Gwiazda „Gry o tron” Maisie Williams dołącza do obsady „The New Look”

Apple TV+ ma obecnie wiele nowych treści w przygotowaniu. Jedną z nich jest „The New Look” z Benem Mendelsohnem i Juliette Binoche. Teraz ogłoszono, że gwiazda „Gry o tron” Maisie Williams dołącza do obsady serialu sensacyjnego.

Maisie Williams dołącza do ekipy „The New Look”

Variety donosi, że gwiazda „Gry o tron” Maisie Williams dołącza do obsady „The New Look”. Podczas gdy Ben Mendelsohn zagra rolę Christiana Diora, a Juliette Binoche zagra Coco Chanel w serialu, Maisie Williams ma zagrać rolę Catherine Dior, młodszej siostry Christiana.

„The New Look” to nowa seria thrillerów osadzona w czasie nazistowskiej okupacji Paryża podczas II wojny światowej, kiedy kończy się panowanie Coco Chanel jako najsłynniejszej na świecie projektantki mody, a wzrost Christiana Diora pomaga kształtować umysł i życie dla przyszłych pokoleń z jego przełomowym, kultowym odciskiem piękna i wpływu.

Zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami i nakręcony wyłącznie w Paryżu, „The New Look” to thriller, który obraca się wokół decydującego momentu w 20 wieku, kiedy Paryż przywrócił świat do życia dzięki ikonom mody: Christianowi Diorowi, którego kreacje zdominowały światową modę w dekadzie po II wojnie światowej. Przeplatająca się saga będzie zawierać zaskakujące historie współczesnych i rywali Diora: Wielkiej Damy Coco Chanel, Balmain, Balenciaga, Givenchy, Pierre Cardin, Yves Saint Laurent i inni.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: