WWDC 2022: można składać zgłoszenia na „Specjalne wydarzenie w Apple Park”

Prawie miesiąc dzieli nas od drugiego Apple Keynote 2022. Kilku deweloperów będzie mogło śledzić ich na miejscu w Cupertino na terenie Apple Park. Apple przyjmuje teraz zgłoszenia na to wydarzenie.

Apple WWDC 2022: Loteria na Apple Park Event otwarta

Kiedy Apple ogłosił Worldwide Developers Conference 2022, Producent z Cupertino wprost wskazał, że będzie to wydarzenie online. Jednak w tym roku, przynajmniej do pewnego stopnia, powrócą do normalności, pozwalając ograniczonej grupie osób na miejscu cieszyć się wydarzeniem.

Apple pisało wtedy: „Oprócz konferencji online, Apple zorganizuje specjalny dzień dla programistów i studentów w Apple Park 6 czerwca, aby dołączyć do społeczności internetowej w oglądaniu keynote i State of the Unit. Liczba miejsc jest ograniczona. Szczegóły rejestracji zostaną wkrótce ogłoszone na stronie Apple Developer i w aplikacji”.

Apple przyjmuje teraz rejestracje/zgłoszenia na wydarzenie na miejscu. Całość nie odbywa się zgodnie z mottem „kto pierwszy, ten lepszy”, ale raczej odbywa się losowanie. Apple przyjmuje zgłoszenia na stronie dewelopera między 9 a 11 maja. Następnie odbędzie się losowanie, a „zwycięzcy” zostaną ogłoszeni 12 maja. Wydarzenie jest bezpłatne. Tylko członkowie programu Apple Developer Program mogą się zgłosić.

Jeśli jesteś zainteresowany specjalnym całodziennym doświadczeniem w Apple Park 6 czerwca, prześlij swoje aplikacje już teraz.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Jedna myśl na temat “WWDC 2022: można składać zgłoszenia na „Specjalne wydarzenie w Apple Park”

Dodaj własny

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: