Apple TV+ przygotowuje „The Crowded Room”

Jason Isaacs i Lior Raz występują z Tomem Hollandem w „The Crowded Room” nowej produkcji Apple TV+. Dzięki „The Crowded Room” Apple TV+ ma kolejnego kandydata na hit w produkcji. Tom Holland (Spider-Man) został już zatrudniony do serii antologii. Teraz Deadline donosi, że Apple udało się również pozyskać Jasona Isaacsa (Good Sam) i Liora Raza (Hit & Run) do tego projektu.

”The Crowded Room”

„The Crowded Room” to seria antologii, która bada prawdziwe i inspirujące historie tych, którzy zmagali się i nauczyli się żyć z powodzeniem z chorobą psychiczną. Pierwszy sezon 10-odcinkowej serii antologii to wciągający thriller inspirowany wielokrotnie nagradzaną biografią „The Minds of Billy Milligan” Daniela Keyesa.

Tom Holland zagra Danny’ego Sullivana, postać opartą na Billym Milliganie – temacie biografii Daniela Keysa „The Minds of Billy Milligan”. Pierwszy sezon opiera się częściowo na życiu Milligana. Milligan jest uważany za pierwszą osobę, która została uniewinniona od przestępstwa z powodu wielorakiego zaburzenia osobowości (obecnie znanego jako dysocjacyjne zaburzenie tożsamości). Isaacs gra Jacka Lamba, przyjaciela biologicznego ojca Danny’ego. Raz wciela się w postać Icchaka, właściciela Danny’ego, który staje się ważną postacią w jego życiu. Isaacs i Raz dołączają do już potwierdzonej obsady, w tym: Tom Holland, Amanda Seyfried, Emmy Rossum, Sasha Lane, Christopher Abbot i Emma Laird.

„The Crowded Room” to koprodukcja Apple Studios i New Regency. Akiva Goldsman będzie działał jako producent wykonawczy za pośrednictwem swojej firmy „Weed Road Productions”. Serial jest również produkowany przez Alexandrę Milchan dla EMJAG Productions oraz Arnona Milchana, Yariva Milchana i Michaela Schaefera z New Regency jako producentów wykonawczych.

Nie ma jeszcze daty premiery lub chociażby przybliżonej daty dla „The Crowded Room”, ale serial ma już to, czego potrzeba, aby stać się kolejną produkcją Apple TV +, której nie można przegapić.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: