Apple Arcade: premiery majowe

Ostatnio dużo gier jest dołączanych do oferty Apple Arcade. Zarówno tych starszych, znanych z App Store jak i tych nowszych. W maju również możemy się szykować na premiery gier w Apple Arcade. Oto co zobaczymy w maju.

Bandland Party

Ta przygoda z widokiem z boku na bogaty w szczegóły świat jest również piękna, co niebezpieczna. Na szczęście zawsze masz towarzystwo – otaczają Cię klony. Niezależnie od tego, czy grasz ze znajomymi, czy z towarzystwem sterowanym przez SI, przyjazny stworek zawsze Ci pomaga, gdy przymierzasz trudne poziomy i unikasz niebezpiecznych maszyn.

Gra dostępna w Apple Arcade od 6 maja.

Goat Simulator

Gra przypomina klasyczny symulator jazdy na deskorolce, z tym że zamiast deskorolkarzem kierujemy kozą, a zamiast wykonywać tricki siejemy zamęt i zniszczenie.

Gra dostępna w Apple Arcade od 13 maja.

Warpedm Kart Racers

Kto wygrałby wyścig: Peter Griffin z Family Guya czy Hank Hill z King of the Hill? W tej grze wyścigowej zależy to od Ciebie. Wsiądź za kółko jako postać znana z American Dad, Solar Opposites i innych popularnych animowanych seriali. Możesz również odblokować wszelkiego rodzaju sprzęt w kampaniach dla pojedynczego gracza lub w trakcie rywalizacji ze znajomymi.

Gra dostępna w Apple Arcade od 20 maja.

Pro Darts 2022+

Wpadnij do pubu w Pro Darts 2022+ i przetestuj swoje umiejętności gry w rzutki w zróżnicowanych trybach rozgrywki. Jeśli chcesz, żeby Twoje rzuty były naprawdę precyzyjne, udaj się do menu profilu i dostosuj beczki, trzony oraz lotki.

Gra dostępna w Apple Arcade od 27 maja.

macpretorians

Jedna myśl na temat “Apple Arcade: premiery majowe

Dodaj własny

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: