Zrób własne tapety na iOS i macOS

Wybór nowej tapety na telefon lub komputer nie zawsze jest łatwym zadaniem. iOS nie ma dokładnie wielu dostępnych opcji, a wyszukiwanie dobrych obrazów w Internecie może być koszmarem.

Jak utworzyć własną tapetę na iOS i macOS

Dzięki nowej aplikacji “Akryl” można teraz tworzyć własne tapety na urządzenia z systemem iOS i macOS. Akryl koncentruje się na tworzeniu tapet 3D i gradientowych, które szczerze mówiąc idealnie pasują do systemów operacyjnych Apple. Jeśli chcesz być zaskoczony nową tapetą, aplikacja może szybko wygenerować dla Ciebie nowe obrazy. Ale rzeczy stają się bardziej zabawne, gdy tworzysz nowe tło od zera.

Możesz dodać wiele punktów, aby zmienić kolory każdego z nich. Co więcej, aplikacja pozwala użytkownikom zmienić lokalizację miejsc, aby uzyskać bardziej oryginalny wygląd. Istnieją również opcje generowania tapet w określonych kolorach na podstawie wybranych ustawień.

Oprócz gradientów, Akryl jest również w stanie generować sceny 3D z konfigurowalnymi ustawieniami wstępnymi, zaawansowanymi odbiciami i okluzją otoczenia dla bardziej szczegółowych obiektów. W rezultacie możliwości stworzenia kolejnej tapety są nieograniczone. Gdy skończysz, tapetę można łatwo wyeksportować do biblioteki zdjęć.

Aplikacja obsługuje również inne interesujące funkcje, w tym synchronizację iCloud, widżety i skróty Siri do generowania nowych gradientów. A co ważniejsze, działa z iPhonem, iPadem i komputerem Mac.

Acrylic jest dostępny w App Store jako jednorazowy zakup za 8,99 zł.

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: