Poznaj Twitter Circle

Twitter Circle jest już oficjalnie dostępny dla niektórych użytkowników. Funkcja ta jest podobna do Instagram Close Friends.

Twitter Circle jest teraz udostępniany niektórym użytkownikom a firma wydała oficjalne oświadczenie w sprawie nowej funkcji. To, co rok temu zaczęło się jako „alternatywna oś czasu dla zaufanych przyjaciół”, teraz w końcu ujrzało światło dzienne.

Twitter Circle to prawie wersja funkcji „Bliscy znajomi” na Instagramie, w której możesz wybrać niektórych użytkowników, którzy mogą zobaczyć więcej Twoich osobistych historii. Firma twierdzi, że ta funkcja pojawi się dla „niektórych z was” od dzisiaj. Jeśli ją mamy, Twitter wyjaśnia, jak to działa:

  • Dodaj swoje osoby: możesz wybrać do 150 z nich do umieszczenia w kręgu na Twitterze;
  • Tweetuj tylko do nich: idź dalej – podziel się tymi przemyśleniami. Tylko Twój Krąg może je widzieć i odpowiadać na nie;
  • Zmień wszystko w dowolnym momencie: chcesz edytować swój krąg na Twitterze? Zrób to. Osoby nie zostaną powiadomione, jeśli je usuniesz.

Po edycji listy użytkownicy zauważą zielony dymek podczas wpisywania tweeta. Mogą wybrać, czy będzie to tylko dla kilku użytkowników, czy dla wszystkich. Tweety Circle będą również wyglądać inaczej na osi czasu, więc inni użytkownicy będą wiedzieć, że są częścią tego wyboru. Ważne jest, aby pamiętać, że użytkownicy mogą tylko polubić tweeta, ale nie mogą go ponownie przesłać.

Poniżej króciutki filmik przedstawiający, gdzie pojawia się nowy wybór. Najpierw tworzymy nowego Twitta i wtedy mamy do wyboru: wszyscy – krąg na Twitterze. Oczywiście należy w pierwszym kroku określić nasz krąg na Twitterze.

A Wy macie tą funkcję u siebie? Będziecie z niej korzystać?

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: