Aktualizacja HeartWatch

W App Store aplikacja HeartWatch na iPhone’a i Apple Watch była kiedyś określana jako “cyfrowy kardiolog”. Osobiście nie posunąłbym się tak daleko, ale nadal zalecałbym aplikację zdrowotną Tantsissa. HeartWatch jest dostępny za jednorazową opłatą w wysokości 23,99 zł i można go pobrać mając 75 MB wolnego miejsca i iOS 11.0 lub nowszy.

Dzięki HeartWatch możesz uzyskać znacznie więcej z ciągłego pomiaru tętna Apple Watch. Dzięki wbudowanym zasobom, na przykład za pośrednictwem aplikacji Apple Health, możliwe są tylko podstawowe oceny, które oferują niewiele możliwości interpretacji i długoterminowej obserwacji.

HeartWatch nie tylko wyświetla dane tętna Apple Watch w widoku kalendarza ze średnimi wartościami dla wartości minimalnych/maksymalnych, wartościami normalnymi, a także częstotliwościami treningu i fazami budzenia, ale także oferuje bardzo przejrzysty system identyfikatorów, który wykorzystuje kolory do wskazywania, które wartości zostały osiągnięte lub przekroczone.

Zespół Tantsissa wydał teraz kolejną aktualizację popularnej aplikacji zdrowotnej, która została wykorzystana do wprowadzenia drobnych poprawek i zmian. Na przykład wersja 4.3.0 zawiera nową ikonę aplikacji na ekranie głównym, sposób wprowadzania podwyższonego poziomu cukru we krwi i zaktualizowane materiały informacyjne. Oto lista zmian:

  • Zaktualizowane ikony dla iPhone’a i aplikacji Watch,
  • Aktualizacje strony Wiadomości zdrowotne,
  • Teraz z linkami do wiadomości, podręcznika użytkownika i wskazówek tygodnia,
  • Zwiększony zakres wejściowy cukru we krwi,
  • Poprawione tłumaczenia,
  • Różne ulepszenia i poprawki.

Aktualizacja HeartWatch do wersji 4.3.0 jest teraz dostępna dla wszystkich użytkowników bezpłatnie w App Store.

macpretorians

Źródło: appgefahren

Leave a Reply