1Password 8 dla macOS

Niecały miesiąc temu pisałem o opublikowaniu aplikacji 1Password 8 dla iOS. Dzisiaj donoszę o pojawieniu się wersji 8 dla systemu macOS.

Popularna platforma do zarządzania hasłami 1Password w zeszłym roku ogłosiła, że pracuje nad dużą aktualizacją dla wersji Mac swojej aplikacji. Dzisiaj 1Password 8 jest obecnie wdrażany dla użytkowników macOS z wieloma ulepszeniami i nowymi funkcjami, w tym przeprojektowanym interfejsem i ulepszoną Strażnicą. Firma twierdzi, że nowa wersja 1Password pomaga użytkownikom zapewnić bezpieczeństwo ich hasłom, a jednocześnie pomaga im szybciej i łatwiej znaleźć i uzyskać dostęp do danych logowania.

Nowości w 1Password 8

Jedną z najbardziej znaczących zmian w 1Password 8 jest interfejs, który został przeprojektowany z bardziej nowoczesnym wyglądem i stylem zgodnym z językiem projektowania wprowadzonym w macOS 11. Ikonografia została również przebudowana, aby użytkownicy mogli identyfikować elementy na pierwszy rzut oka, oprócz paska bocznego i wyszukiwania aplikacji.

Wśród nowych funkcji znajdziemy Quick Access, który sprawia, że proces logowania się do stron internetowych za pomocą 1Password jest znacznie bardziej intuicyjny, nawet gdy aplikacja nie jest otwarta. Jednocześnie Autouzupełnianie działa teraz z aplikacjami macOS, a nawet z monitami systemowymi.

Dzięki nowej Strażnicy użytkownicy 1Password będą mieli dostęp do szczegółowego wykresu pokazującego status ich zapisanych haseł. Pulpit nawigacyjny podświetli w jednym miejscu wszystkie hasła, które można lub należy zmienić dla lepszego bezpieczeństwa i ostrzeże użytkowników o zainfekowanych witrynach. Teraz programiści mogą generować przepływy pracy i zarządzać nimi za pomocą SSH.

Obecni subskrybenci 1Password mogą bezpłatnie uaktualnić do wersji 8. Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, plany subskrypcji zaczynają się od 2.99 dolarów miesięcznie. Więcej szczegółów na temat 1Password 8 dla komputerów Mac można znaleźć na stronie internetowej aplikacji.

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: