Nadchodzi Telegram Premium

Popularna aplikacja do przesyłania wiadomości Telegram pracuje nad subskrypcją Premium, która dodaje nowe ekskluzywne reakcje i naklejki, ale na razie jest dostępna tylko na iOS.

Wyróżniona na nieoficjalnym kanale Telegram Beta, najnowsza wersja beta Telegrama na iOS (8.7.2), ujawniła pierwsze dowody na możliwość powstania „Telegram Premium”. Wydaje się on koncentrować przede wszystkim na rozszerzonych reakcjach i naklejkach, które nie są dostępne w bezpłatnym formacie aplikacji. Reakcje użytkowników Telegrama na subskrypcję były w dużej mierze negatywne, jak się spodziewano.

Co nowego w Telegram Premium?

W chwili obecnej nie wiadomo, ile będzie kosztować “Telegram Premium”. Natomiast można już podejrzewać, jak będzie działać subskrypcja. W krótkim demo, jak pokazano poniżej, reakcje są podobne do tych, które Telegram wprowadził w ostatnich miesiącach, ale z opcjami, których Telegram nie udostępnił darmowym użytkownikom. Po kliknięciu naklejki wysłanej przez osobę korzystającą z subskrypcji osoba, która nie jest subskrybentem, nie widzi reakcji / naklejki, a zamiast tego widzi tylko monit o zakup modelu subskrypcji.

Jest jeszcze wiele rzeczy, których nie wiemy o tej subskrypcji. Poczynając od miesięcznego kosztu , kończąc na innych funkcjach w płatnej wersji komunikatora (nie wierzę, że trzeba będzie płacić miesięcznie tylko za parę reakcji i dodatkowe naklejki

Poczekamy, zobaczymy, na razie spokojnie poczekamy na dalsze wieści dotyczące Telegram Premium.

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Jedna myśl na temat “Nadchodzi Telegram Premium

Leave a Reply