Apple Watch Series 8 może zawierać pomiar temperatury ciała

Apple Watch Series 7 zadebiutował w zeszłym roku. Miał otrzymać nowy czujnik temperatury ciała, ale jak wszyscy wiemy, ta funkcja nie została wprowadzona. Tak samo jak długo oczekiwane przeprojektowanie designu zegarka. Większość oczekiwała bardziej kwadratowej bryły. Teraz, w przypadku Apple Watch Series 8, wydaje się, że możemy liczyć na obecność tego czujnika, z jednym ważnym warunkiem, jak wyjaśnił analityk Ming-Chi Kuo.

W wątku udostępnionym przez analityka na swoim Twitterze, Kuo mówi, że „Apple anulował pomiar temperatury ciała dla Apple Watch Series 7, ponieważ algorytm nie zakwalifikował się przed wejściem w fazę EVT w zeszłym roku. Wierzę, że Apple Watch Series 8 w 2H22 może mierzyć temperaturę ciała, jeśli algorytm będzie w stanie spełnić wysokie wymagania Apple przed masową produkcją”.

Mając to na uwadze, raport Kuo potwierdza historie udostępnione przez Bloomberg i Wall Street Journal na temat nadchodzącego czujnika pomiaru temperatury ciała w Apple Watch Series 8. Ponieważ nadgarstek nie jest miejscem, w którym ludzie zwykle mierzą temperaturę ciała, dokładny algorytm jest więcej niż niezbędny, aby ten czujnik działał.

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: